انواع مدل پنجره دوجداره UPVC


پنجره دوجداره upvc با خصوصیات منحصر به فردی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. یو پی وی سی نوعی پلی وینیل کلراید سخت شده از مشتقات نفت خام و نمک طعام به شمار می آید. غالبا به ساختار یو پی وی سی پایدارکننده، دی اکسید تیتانیوم، کربنات کلسیم و تنظیم کننده ضربه می افزایند تا قابلیت های آن را بهبود ببخشند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دو جداره UPVC با حفظ انرژی کمک شایانی به کاهش هزینه های مصرفی و صرفه جویی در مصرف انرژی می کنند. علاوه بر این پنجره های دوجداره با جلوگیری از نفوذ آلودگی های صوتی، گرد و غبار و حشرات به داخل ساختمان محیطی امن و آرام را فراهم می سازند. انعطاف پذیری و استحکام خوب در عین سبک بودن از دیگر مزایای این پنجره هاست.

زیبایی ظاهری در کنار تمامی این مزیت ها سبب شده است تا انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی برای مصارف مختلف تولید و به بازار عرضه شود. در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع پنجره های دوجداره upvc آشنا سازیم.

  • پنجره دوجداره upvc ثابت

پنجره ی دوجداره UPVC برای قسمت هایی از فضای داخلی که نیاز به باز و بسته شدن پنجره نیست کارایی دارد. این پنجره یو پی وی سی معمولا برای زیبا و مدرن ساختن ظاهر داخلی و نورپردازی هر چه بهتر فضا استفاده می شوند. یکی از مزیت های این پنجره ها این است که می توانند ابعاد خیلی بزرگتری داشته باشند و منظره بیشتری از فضای بیرونی را نمایان سازد. از همین رو در برخی از دکوراسیون ها در منطقی ای که نور بیشتر می باشد از این پنجره ها به عنوان بخشی از دیوار استفاده می نمایند. فروش این محصولات بسیار خوب بوده و در بسیاری از مدل ها از این نوع پنجره ها در میان پنجره های بازشو و یا سایبانی به کار برده شده است. باید خاطر نشان کرد که از پنجره های دوجداره یو پی وی سی ثابت می توان به عنوان بخشی از پوشش سقف نیز استفاده کرد. پنجره های upvc ثابت در طرح ها و رنگ های مختلف با بهترین کیفیت برای فروش موجود می باشند.

مزایای پنجره ثابت upvc

مزایای پنجره ثابت upvc را می توان به صورت خلاصه به بخش های زیر تقسیم بندی نمود:

  1. قیمت بسیار مناسب
  2. عایق قدرتمند صدا
  3. عایق گرما و گرد و غبار
  4. امکان استفاده از شیشه های بسیار بزرگ
  5. طراحی مدرن و زیبا
  6. مواد اولیه بسیار با کیفیت
  7. نوردهی بسیار مناسب